spotřební materiál


Tonery, Inkousty a Tiskové kazety
- nabízíme veškeré tonery jak do Vaší tiskárny, tak do Vašeho kopírovacího stroje. Nabízíme originální i alternativní produkty do všech nejprodávanějších značek a tipů kopírovacích strojů a tiskáren.
Pokud zakoupíte spotřební materiál u naší firmy zjískáváte výhodu expresního doručení Vašeho spotřebního materiálu (toneru, inkoustu) až k Vám zdarma.


Renovace tonerových kazet
- renovujeme tiskové kazety všech značek na našem trhu.
Renovací tonerových kazet získáte úsporu -30% z ceny originálu bez kompromisů. Stačí nás kontaktovat telefonicky. Nebo emailem a my si pro Vaší tonerovou kazetu přijedeme. Po renovaci tuto kazetu doručíme spět k Vám a případně otestujeme přímo na Vašem zařízení. Pokud nemáte prázdnou kazetu, nevadí. Cena se v tomto případě zvýší pouze v průměru o 150,- Kč.
Tiskněte za 2/3 cenu!!!


Ceník renovací - ke stažení ZDE


Kancelářský papír
- dodávaný papír naší firmou je zárukou výborného poměru mezi kvalitou a cenou, při zachování důležitých parametrů jako je prašnost, struktura a bělost papíru
Doprava zdarma!!! - platí při odběru pěti a více balení kancelářského papíru.


Foto papír
- u nás můžete zakoupit standardní fotopapíry od rozměrů 9x13 až do velikosti A4 v různých gramaží a provedeních. V této oblasti nabízíme produkty firem Canon, HP, Rayfilm a Armor.


Tvrdší papír vyšší gramáže
-gramáž papíru od 75 do 220 g/m 2
-formát papíru A4, A3
-pestrá paleta bareva struktury


Vytvořil Radek Šafarčík